STUDIJNÍ PROGRAMY

MBA Studium

bezpecnostni

MBA - Bezpečnostní management

V rámci studia získají studenti podrobné znalosti a dovednosti potřebné k řízení bezpečnostních týmů, pochopí roli a význam bezpečnostních opatření ve veřejných i soukromých organizacích a budou připraveni čelit aktuálním i budoucím bezpečnostním hrozbám.

Více o programu
IZS

MBA - Krizový management

Tento program je zaměřen na rozvoj znalostí a dovedností v oblasti krizového řízení v rámci obranných a bezpečnostních operací. Studenti se naučí řešit náročné situace, využívat strategické plánování a přijímat rozhodnutí pod tlakem.

Více o programu
kyber

MBA - Kybernetická bezpečnost

Program nabízí hluboké znalosti a dovednosti v oblasti ochrany informačních technologií a obrany proti kybernetickým hrozbám. Absolventi jsou vybaveni kombinací dovedností pro vedoucí role ve strategickém řízení kybernetické bezpečnosti a řízení rizik.

Více o programu
rlz2

MBA - Řízení lidských zdrojů

Studijní program je zaměřen na rozvoj dovedností nezbytných pro efektivní správu a vedení týmů v různých oblastech obrany a bezpečnosti. Program zdůrazňuje strategické plánování, talent management a leadership, klíčové prvky pro úspěšné řízení lidských zdrojů.

Více o programu
NAPIŠTE NÁM

Chcete se o studiu MBA dozvědět více?

REFERENCE

Úspěchy, které nás dělají hrdými

Studium LLB na Elite Defence Academy pro mě bylo nejen obohacující, ale také velmi inspirující. Seznámil jsem se se základními právními aspekty obrany a bezpečnosti, přičemž jsem se současně učil kritickému myšlení. Komunikace s lektory byla také na skvělé úrovni a jejich pomoc v rámci studia byla skutečným přínosem.

Mgr. Marek Holeščák, LLB

Konzultant
MBA na Elite Defence Academy pro mě bylo skvělou zkušeností a umožnilo mi kariérní posun, který jsem od studia mimo jiné očekával. Studium představuje kombinaci teorie a praxe, která mě připravila na reálné situace v oblasti krizového řízení. Díky tomu, že se vyučují aktuální trendy doporučuji toto studium všem, kteří nad ním přemýšlejí.

Ing. Jan Langr, MBA

Člen zásahové jednotky
LLM program na Elite Defence Academy byl intenzivní, ale velmi obohacující. Měla jsem příležitost prohloubit si své znalosti v oblasti kriminalistiky a současně se zabývat aktuálními problémy v trestněprávní činnosti. Oceňuji, jak se program zaměřuje na praktické aplikace. Díky tomu jsem mnohem sebejistější ve své praxi.