Studijní programy

MPA Studium

MPA

MPA - Veřejná správa

Program MPA v oblasti Veřejné správy na Elite Defence Academy připravuje studenty pro vedoucí role v oblasti veřejné správy a obrany. Program se zaměřuje na klíčové aspekty správy, jako jsou veřejná politika, řízení lidských zdrojů, financování ve veřejném sektoru, etika a právní rámec, s důrazem na sektor obrany a bezpečnosti.

Více o programu
NAPIŠTE NÁM

Chcete se o studiu MPA dozvědět více?

REFERENCE

Úspěchy, které nás dělají hrdými

Studium LLB na Elite Defence Academy pro mě bylo nejen obohacující, ale také velmi inspirující. Seznámil jsem se se základními právními aspekty obrany a bezpečnosti, přičemž jsem se současně učil kritickému myšlení. Komunikace s lektory byla také na skvělé úrovni a jejich pomoc v rámci studia byla skutečným přínosem.

Mgr. Marek Holeščák, LLB

Konzultant
MBA na Elite Defence Academy pro mě bylo skvělou zkušeností a umožnilo mi kariérní posun, který jsem od studia mimo jiné očekával. Studium představuje kombinaci teorie a praxe, která mě připravila na reálné situace v oblasti krizového řízení. Díky tomu, že se vyučují aktuální trendy doporučuji toto studium všem, kteří nad ním přemýšlejí.

Ing. Jan Langr, MBA

Člen zásahové jednotky
LLM program na Elite Defence Academy byl intenzivní, ale velmi obohacující. Měla jsem příležitost prohloubit si své znalosti v oblasti kriminalistiky a současně se zabývat aktuálními problémy v trestněprávní činnosti. Oceňuji, jak se program zaměřuje na praktické aplikace. Díky tomu jsem mnohem sebejistější ve své praxi.