DEFENCE ACADEMY

Reference

BBA program na Elite Defence Academy je jedinečný svým způsobem propojení teorie a praxe. Vždy jsem chtěla získat pevné základy a znalosti v této oblasti, a tento program mi to umožnil.

Alena Horáčková, BBA

HSE/OPS Manažer
MBA studium mě připravilo na vedení týmů v nejnáročnějších situacích. Kombinace strategického plánování a krizového řízení je skvělá a přesně to, co jsem hledal pro svoji kariéru.

Ing. Šimon Baran, MBA

Specialista BOZP a PO
LLB studium na Elite Defence Academy mě naučilo kritickému myšlení a poskytlo mi detailní porozumění právním aspektům obrany a bezpečnosti. Studium rád doporučím dále.

Vlastimil Janás, DiS., LLB

Policista
Studium LLM mi prohloubilo moje znalosti v oblasti kriminalistiky a kriminologie. Praktické aplikace, které program nabízí, jsou skvělé a opravdu pomáhají při práci na reálných případech.

Ing. Štěpán Buřič, LLM

Právní konzultant
Studovat BBA na Elite Defence Academy bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Studium je náročné, ale lektoři a celé studium je skvěle propracované a stojí to za to.

Bc. Jana Hradecká, BBA

Projektová manažerka
MBA studium mě vybavilo všemi nástroji, které potřebuji k řízení bezpečnostních týmů. Doporučuji tento program všem, kteří chtějí postupovat v kariéře v krizovém řízení.

Jan Kratochvíl, DiS., MBA

Oblastní manažer
BBA program je skvělý základ pro kariéru v oblasti obrany a bezpečnosti. Lektoři jsou opravdoví odborníci a výuka je praktická a užitečná.

Bc. Ivan Suchopárek, BBA

Bezpečnostní pracovník
Studium MBA mě připravilo na skutečné situace krizového řízení. Jsem velmi vděčný za všechny dovednosti, které jsem zde získal.

Mgr. Jan Gregor, MBA

BOZP specialista
Studium MBA pro mě bylo výzvou, ale také velmi obohacující. Naučil jsem se hodně o krizovém řízení a cítím se připravený na další kariérní kroky.

Bc. Stanislav Rozehnal, MBA

Vedoucí pobočky

Vzděláváme zaměstnance těchto firem a institucí

Vaše budoucnost začíná zde

Staňte se lídry v oblasti
bezpečnosti a krizového řízení